See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun
Unistuste Tööandja 2016

25.01.2016

Statoil valiti "Unistuste tööandja 2016" konkuris 4 finalisti hulka

Juba kolmandat aastat välja selgitatava Eesti Unistuste Tööandja konkursi žürii valis kandideerinud organisatsioonidest välja neli parimat, kelleks osutusid Pipedrive, Statoil Eesti, Teaduskeskus AHHAA ja PricewaterhouseCoopers.

Lisaks žüriile hindasid ettevõtteid nende endised, praegused kui ka potentsiaalsed töötajad. Väljavalitutele on iseloomulik nii töötajate igakülgne kaasamine arenguotsuste tegemisse, kui ka töötajatele võimalikult suure isikuvabaduse pakkumine garanteeritud korraliku põhipalga ja lisatasude teenimise võimaluste kõrval.

„On näha, et üha rohkemad Eesti ettevõtted ja organisatsioonid on mõistmas, et töötajad on nende suurim vara, kelle õnnelikuks tegemisse ja motiveerituna hoidmisse tuleb panustada rohkem energiat kui oma toote- või teenusbrändi arendamisse,“ rääkis konkursi algataja Anu-Mall Naarits.

Naaritsa sõnul on kõik finaali pääsenud organisatsioonid, üks mittetulundussektori võitjana ning kolm eraettevõte kategooria parimat, väga sihikindlad oma töötajatesse panustajad, mis muudab nad ka väga atraktiivseks tööjõutrul.

Sule

Muuda keel