See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

21.12.2016

Ärikinkide asemel toetas Statoil Tartu ja Põlva maakondade suurperesid

Statoili teenindusjaamu opereeriv Circle K Eesti AS toetab tänavu äriklientide jõulukingitusteks mõeldud vahenditega suurperesid Tartumaal ja Põlvamaal, varustades nende kodud vajaliku olmetehnikaga.

Loe lisaks
Statoil

17.10.2016

Statoil liidab Premium 7-lt ostetud jaamad oma võrku

Järgmiste nädalate jooksul võtab Statoil üle Premium 7-lt ostetud teenindusjaamad ning seejärel automaatjaamad. Peale Statoili võrguga liitumist kehtivad jaamades Statoili pakkumised ning on võimalik tasuda Statoili kliendikaartidega.

Loe lisaks
D milesPLUS

13.10.2016

Diiselmootoriga sõiduki omanikul on aeg talveks valmistuda

Enne esimeste korralike sügiskülmade saabumist on õige aeg igal diiselmootoriga sõiduki omanikul korraks mõelda, kas sõiduki kütusepaagis olev diislikütus on veel suvine diislikütus või juba külmakindlam. Suvise diislikütuse maksimaalne külmataluvus ehk külmfiltri ummistumispunkt (CFPP) on -5°C, nn ülemineku diislikütuse külmakindlus algab alates -15°C.

Loe lisaks
miles

3.10.2016

Sadama teenindusjaam suletud alates 24. oktoober 2016

Alates 24. oktoobrist on Sadama teenindusjaam suletud ning seal ei ole enam võimalik tankida kütust ega külastada mugavuspoodi.

Loe lisaks
Õismäe teenindusjaam

1.09.2016

Circle K Eesti AS-i jaemüügi ärikasum kasvas neljandiku võrra

Statoili kaubamärgi all teenindusjaamasid opereeriv Circle K Eesti AS-i 2015/2016 majandusaasta kaupade ja teenuste jaemüügi müügitulu oli  207,4 miljonit eurot ning ärikasum 12,5 miljonit eurot, kasvades aastaga 25%. 

Loe lisaks
Statoil

25.08.2016

Circle K sai loa Premium 7 tanklaketi enamuse ostuks

Circle K Eesti AS, kes omab ja opereerib Statoili teenindusjaamu, sai Konkurentsiameti heakskiidu ning viib Premium 7 kaubamärki kandva 23 teenindus- ja automaatjaama ostutehingu lõpule sellel sügisel. Tehingu jõustumisel hakkab Statoil kliente teenindama kokku 77 müügikohas kõikjal üle Eesti.

Loe lisaks
Premium 7

20.06.2016

Circle K ostab enamuse Premium 7 tanklaketist

Circle K Eesti AS, kes omab ja opereerib Statoili teenindusjaamu, ostab Premium 7 kaubamärki kandvad 11 teenindus- ja 12 automaatjaama, misjärel hakkab Statoil kliente teenindama kokku 77 müügikohas kõikjal üle Eesti.  Tehingu lõpuleviimine eeldab Konkurentsiameti heakskiitu ning lepingus kokkulepitud eeltingimuste täitmist. Tehingu lõpuleviimine leiab aset eeldatavasti Couche-Tardi majadusaasta II kvartalis.

Loe lisaks
Statoil 25

21.03.2016

Statoilil täitub veerandsada aastat Eesti turul

Eesti üks esimesi sajaprotsendiliselt välisosalusega ettevõtteid, 27. märtsil 1991. aastal loodud AS Eesti Statoil (nüüdse nimega Statoil Fuel & Retail Eesti AS) on kahekümne viie aastaga kasvanud mootorikütuste jaeturu liidriks ning suurimaks mugavuspoodide ketiks.

Loe lisaks

9.03.2016

Couche-Tardi pere suureneb taas

Alimentation Couche-Tard Inc. sõlmis lepingu ostmaks Imperial Oil jaemüügi üksused Kanadas Ontario ja Québeci provintsis. Inglise keelse uudise leiab altpoolt.

Loe lisaks
Unistuste Tööandja 2016

25.01.2016

Statoil valiti "Unistuste tööandja 2016" konkuris 4 finalisti hulka

Juba kolmandat aastat välja selgitatava Eesti Unistuste Tööandja konkursi žürii valis kandideerinud organisatsioonidest välja neli parimat, kelleks osutusid Pipedrive, Statoil Eesti, Teaduskeskus AHHAA ja PricewaterhouseCoopers.

Loe lisaks
diisel

5.01.2016

Statoil: pakase ajal hoia kütusepaak võimalikult täis

Eesti juhtiv mootorikütuste jaemüüja Statoil Fuel & Retail Eesti AS kutsub üles autojuhte ekstreemsete külmakraadide ja õhutemperatuuride kõikumistega arvestama ning autosid selleks ette valmistama.

Loe lisaks
Sule

Muuda keel