See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Kampaania „Suvekampaania“ REEGLID

1. KORRALDAJA
Kampaania „Suvekampaania” (edaspidi „kampaania”) korraldaja on Circle K Eesti AS, äriregistrikood 10180925, aadress: A.H. Tammsaare tee 47, Tallinn 11316; tel 6757700 (edaspidi „korraldaja“). Korraldaja opereerib Eesti Vabariigi territooriumil teenindusjaamu ja mugavuspoode Circle K ja/või Statoili kaubamärgi all (edaspidi nimetatud Circle K pood). Kampaania viiakse läbi kooskõlas käesolevate reeglitega (edaspidi „Reeglid”). Korraldajal on õigus Reegleid täiendada või muuta vastava teadaande avaldamisega veebilehel www.circlek.ee.


2. KAMPAANIA TOOTED
Kampaaniatooted on järgmised:
Joogid Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Lime, Fanta Apelsini ja Sprite 0,5L plastpudelites mis on ostetud ajavahemikul 03.07.2017 – 08.08.2017 Eesti territooriumil Circle K poest.

3. OSALEMISKRITEERIUMID
Kampaanias saavad osaleda kõik füüsilised isikud, kes elavad Eesti territooriumil ja kes on vähemalt 18 aastat vanad. Kampaanias osalemiseks tuleb osta Eesti Vabariigi territooriumil asuvast Circle K poest kampaaniatooteid (vähemalt 2 kampaaniatoodet) ning täita kampaania ankeet lehel www.circlek.ee, sisestades sinna osaleja ees- ja perekonnanimi, ostutšeki number, telefoninumber, e-posti aadress, Circle k pood, kust võidu korral auhind kätte saada. Veebilehel www.circlek.ee on ankeedi täitmine tasuta ning kampaanias registreerunud näevad vastavasisulist registreerimisteadet koheselt peale andmeväljade täitmist.

4. KAMPAANIA KESTUS
Kampaania algab 3.07.2017 ja kestab kuni 08.08.2017 (kaasa arvatud).

5. AUHINNAD
Kampaania auhinnad:
a) 1tk 3000€ väärtuses Estravel AS reisivautšer
b) 500 tk Coca-Cola päikeseprillid
c) 100 tk Coca-Cola rannarätik

(edaspidi nimetatud „Auhind“);

6. AUHINDADE JAGAMISE JA VÄLJASTAMISE PÕHIMÕTTED
Kampaania perioodil loositakse iga nädal välja 100 paari Coca-Cola päikeseprille ning 20 Coca-Cola rannarätikut. 09.08.2017 loositakse välja peaauhind, milleks on 3000€ väärtuses Estravel AS reisivautšer. Reisivautšeri kasutamisele laienevad Estravel AS-i kehtestatud tingimused. Võitjad peavad hoidma ostutšeki alles kuni selle vahetamiseni auhinna vastu. Võitjate nimed avaldatakse 7 päeva jooksul pärast igat loosimist kampaania lehel. Võitjatele saadetakse teavitus e-kiri nende poolt valitud Circle K poe nimega, kust auhinna saab kätte 2 nädala pärast peale teavitusmeili saabumist. Peaauhinna kätteandmine lepitakse kokku peale võitja poolt korraldajale saadetud ankeedis välja toodud isikuandmete vastavuse kinnitamist isikut tõendava dokumendi alusel. Võitja peab korraldajale esitama originaal ostutšeki, mis registreeriti kampaanialehel. Ostutšekk ei tohi olla rikutud ega võltsitud ning peab olema loetav.

Kampaania auhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitjapoolse loa andmisena korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR kampaaniates jms üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.

Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga (välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel) ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste mittetäitmise või korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (näiteks kampaanias osaleja poolt kampaania perioodil kodulehel www.circlek.ee ankeeti sisestatud andmete korraldajale mittetähtaegne kohalejõudmine/kohalejõudmata jäämine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada mobiiltelefoni numbril või e-maili aadressil, milline märgiti võitja poolt kodulehel www.circlek.ee olevasse ankeeti), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

7. MUUD SÄTTED
Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania korraldaja poolt vastavalt ettenähtud tingimustele. Kõik kampaania korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.
Kampaanias osalejad nõustuvad Reegleid ning korraldaja otsuseid täitma; korraldaja otsused on kõigis kampaaniaga seotud asjades lõplikud. Auhind antakse välja ainult juhul, kui osaleja Reegleid täidab.
Kasutamata või välja lunastamata Auhindu ei hüvitata.
Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele www.circlek.ee vahendusel.

Sule

Muuda keel