See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Võitjad

Igal tööpäeval loosime välja ühe võitja. Esmaspäeviti loosime 3 võitjat, kes tankisid reedest-pühapäevani. Kokku 80 võitjat!

Palju õnne võitjatele!

12.06 Käthlin Tulmin (1-2-3 Viljandi Viiratsi)
13.06 Ivo Arnover (1-2-3 Juhkentali)
14.06 Irina Kask (1-2-3 Järve)
15.06 Mikk Murumäe (1-2-3 Iru)
16.06 Kätlin Kaareste (1-2-3 Kiili)
17.06 Kaisa Sepp (1-2-3 Pärnu Audru)
18.06 Margus Alviste (1-2-3 Kehra)
19.06 Marika Laan (1-2-3 Rannamõisa)
20.06 Tarmo Martinson (1-2-3 Tabasalu)
21.06 Marten Sarv (1-2-3 Viljandi Viiratsi)
22.06 Eelika Lumiste (1-2-3 Järve)
23.06 Risto Kõomägi (1-2-3 Karlova)
24.06 Olga Tokmakova (1-2-3 Rannamõisa)
25.06 Veikko Taurus (1-2-3 Paide)
26.06 Peeter Luik (1-2-3 Viljandi Viiratsi)
27.06 Kaire Lavrinenko (1-2-3 Paide)
28.06 Vjatseslav Kulberg (1-2-3 Kehra)
29.06 Anne Ränk (1-2-3 Viljandi Viiratsi)
30.06 Merle Muru (1-2-3 Saue)
01.07 Mikk Merekivi (1-2-3 Paide)
02.07 Kristjan Luik (1-2-3 Õismäe)
03.07 Anni Kuivits (1-2-3 Saku)
04.07 Alari Harjak (1-2-3 Rannamõisa)
05.07 Merje Aus (1-2-3 Rannamõisa)
06.07 Kristjan Laskar (1-2-3 Järve)
07.07 Andris Lokna (1-2-3 Saku)
08.07 Siim Vahkel (1-2-3 Karlova)
09.07 Reelika Riisalu (1-2-3 Rannamõisa)
10.07 Piia Jaansoo (1-2-3 Viljandi Viiratsi)
11.07 Britta Nool (1-2-3 Iru)
12.07 Andero Lavrinenko (1-2-3 Paide)
13.07 Madis Piigli (1-2-3 Järve)
14.07 Kerlin Raidvee (1-2-3 Rannamõisa)
15.07 Larissa Muzõka (1-2-3 Õismäe)
16.07 Alar Hammer ( 1-2-3 Juhkentali)
17.07 Mait Jalast (1-2-3 Tööstuse)
18.07 Rauno Kroon (1-2-3 Iru)
19.07 Maris Gusev (1-2-3 Tööstuse)
20.07 Lorina Kukk (1-2-3 Paide)
21.07 Juri Moldovanov (1-2-3 Juhkentali)
22.07 Jaana Saar (1-2-3 Kiili)
23.07 Kaupo Eerme (1-2-3 Tabasalu)
24.07 Anu Vilk (1-2-3 Tabasalu)
25.07 Kristel Paju (1-2-3 Tartu Sepa)
26.07 Janno Pugi (1-2-3 Iru)
27.07 Tarvo Ploos (1-2-3 Karlova) 
28.07 Andrus Paul (1-2-3 Viljandi Viiratsi)
29.07 Maire Pavlov (1-2-3 Pärnu Audru)
30.07 Kaja Põldsam (1-2-3 Pärnu Audru)
31.07 Reedik Kikkas (1-2-3 Tabasalu)
01.08 Jaana Saar (1-2-3 Kiili)
02.08 Reilika Rootsma-Trall (1-2-3 Järve)
03.08 Sergei Safronov (1-2-3 Õismäe)
04.08 Maikel Viidermets (1-2-3 Paide)
05.08 Urmas Kase (1-2-3 Viljandi Viiratsi)
06.08 Kaire Krebs (1-2-3 Kiili)
07.08 Kersti Kuurmann (1-2-3 Rannamõisa)
08.08 Roman Zuzjonok (1-2-3 Juhkentali)
09.08 Merit Torke (1-2-3 Õismäe)
10.08 Airi Kana (1-2-3 Rannamõisa)
11.08 Liia Pilt (1-2-3 Viljandi Viiratsi)
12.08 Ain Rass (1-2-3 Kehra)
13.08 Triinu Haki (1-2-3 Rannamõisa)
14.08 Timo Jakobson (1-2-3 Juhkentali)
15.08 Mihkel Kuuse (1-2-3 Kehra)
16.08 Janek Kala (1-2-3 Järve)
17.08 Piret Veski (1-2-3 Rannamõisa)
18.08 Andi Riismaa (1-2-3 Pärnu Audru)
19.08 Kaia Pihlak (1-2-3 Viljandi Viiratsi)
20.08 Mia Lahtvee (1-2-3 Rannamõisa)
21.08 Aare Reintam (1-2-3 Juhkentali)
22.08 Marek Mets (1-2-3 Tabasalu)
23.08 Taimar Jõgeva (1-2-3 Õismäe)
24.08 Edgar Pleiats (1-2-3 Viljandi Viiratsi)
25.08 Triinu Tiits (1-2-3 Iru)
26.08 Terje Pari (1-2-3 Rannamõisa)
27.08 Taavi Visnap (1-2-3 Paide)
28.08 Peeter Puusepp (1-2-3 Rannamõisa)
29.08 Rando Albo (1-2-3 Juhkentali)
30.08 Maris Ojamuru (1-2-3 Rannamõisa)
31.08 Peeter Suislepp (1-2-3 Karlova)

Sule

Muuda keel