See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun
Balti jaam

30.09.2015

Statoil avas esimese tanklata kohvipoe

Eesti juhtiv mootorikütuste ja esmatarbekaupade jaemüüja Statoil avas Tallinnas, Balti jaama peahoones, oma esimese ilma tanklata kohvipoe, mille peamisteks sihtrühmadeks on rongireisijad ja ümbruskonna elanikud.

Tegemist on kontserni teise taolise ilma tanklata kauplusega kogu Euroopas. Kohvipoe avasid täna, 30. septembril, Statoil Fuel & Retail Eesti ASi peadirektor Kai Realo ja kontserni Kesk- ja Ida-Euroopa juht Jørn Madsen (pildil).

"Uuest kohvipoest saab kiirelt ja mugavalt haarata kaasa kuuma kohvi, ahjusoojad saiad-pirukad, hot dogi või hamburgeri ja värske ajalehe. Usume, et uude kohvipoodi leiavad tee nii rongireisijad kui ka Kalamaja elanikud ja teised linnakodanikud, kelle kodu- ja töötee kulgeb Balti jaamast möödudes," ütles Statoili kaubandusdirektori kt Diana Veigel.

Veigeli sõnul asub uude poodi tööle Statoili seitse parimat teenindajat teistest Tallinna teenindusjaamadest. "Nagu näiteks Tanel Gabtšhenko. Tänaseks on Tanel töötanud Statoilis kaheksa aastat ja Sõle teenindusjaamas on ta kui kohalik kuulsus. Kliendid teavad teda nimepidi, tervitavad kättpidi ja käivad paljuski tema pärast iga päev teenindusjaamas," lisas Diana Veigel.

Statoili Balti jaama kohvipood on avatud iga päev kell 6-22. Statoili kohvipood on mugavalt ligipääsetav - sissepääs on nii rongiperroonilt kui ka Balti jaama peahoone eest. Statoili kohvipoe sortimendis on lisaks esmatarbekaupadele, snäkkidele ja karastusjookidele ka tänased Statoili hitt-tooted: kohv, värsked pagaritooted, hot-dogid, hamburgerid, võileivad jne.


Statoil Fuel & Retail Eesti AS on Eesti vanim ja suurim mootorikütuste ja esmatarbekaupade jaemüüja, mis alustas tegevust 1991. aastal. Statoil opereerib Eestis 46 täisteenindus- ja seitset Statoil 1-2-3 automaatjaama. Statoilis tangib oma autot iga neljas Eesti elanik ja sellega on ettevõttel Eestis suurim mootorikütuste jaemüügi turuosa. Statoil on samuti üks suuremaid Eesti maksumaksjaid ning 2015. aastal läbiviidud Emori maineuuringu järgi on Statoil mainekamate suurettevõtete pingerivis teisel kohal. Ettevõttes töötab ligi 560 inimest, neist pisut enam kui 500 teenindusjaamades. Statoil kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisse kontserni Alimentation Couche-Tard.

Lisainfo:
Diana Veigel
kaubandusdirektori kt
Statoil Fuel & Retail Eesti AS
Tel: 675 7700
Sule

Muuda keel