See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun
Partnerkaart

19.08.2015

Partnerkaardiga saab liituda Statoil EXTRA lojaalsusprogrammiga

Alates 19. augustist saavad kõik Partnerkaardi omanikud liituda Statoili EXTRA lojaalsusprogrammiga, mis pakub soodustusi mootorikütusele, autopesule ja kohvile kõikides Statoili teenindusjaamades.

Statoil EXTRA lojaalsusprogrammiga liitunud Partnerkaardi klientidele kehtib nüüd kõigis Statoili täisteenindusjaamades miles kütuste ostul soodustus 2,3 eurosenti liitrilt, automaatjaamades 1 eurosent liitrilt. Lisaks saavad kõik Statoil EXTRA lojaalsusprogrammi kliendid iga kuuenda kohvi tasuta ning iga kolmanda autopesu poole hinnaga.

Statoili EXTRA lojaalsusprogrammiga liituda soovival Partnerkaardi omanikul tuleb registreerida isiklik kasutajakonto kas läbi veebi Statoili iseteenindusportaalis või Statoili mobiilirakenduse kaudu. Kasutajakonto olemasolul saavad kliendid lihtsalt lisada sinna ka oma Partnerkaardi.

Partnerkaardiga koostöö alustamise puhul annab EXTRA lojaalsusprogramm nii uutele kui ka olemasolevatele Statoil EXTRA klientidele septembri lõpuni kütusele lisasoodustuse 3 senti liitrilt.

Tallinna Kaubamaja Grupi Partnerprogramm on vanim lojaalsusprogramm Eestis, mis sai alguse 1996. aastal. Partnerprogramm on Selveri, Kaubamaja, ABC Kinga, SHU, I.L.U. ja L´Occitane kaupluste ühine püsikliendiprogramm, mis annab Partnerkaardi kasutajale püsisoodustusi ja eripakkumisi ning kogub ostuboonust. Partnerkaardi klientide arv ulatub tänaseks üle 620 000 inimeseni.

“Statoil EXTRA on samuti Eesti üks pikima ajaloo ja laia liikmeskonnaga lojaalsusprogramme, mis on kasutusel olnud juba 18 aastat. Liitumine Eesti vanima lojaalsusprogrammiga ehk Partnerkaardiga, mis omakorda sai alguse 19 aastat tagasi, on nii Partnerkaardi kui Statoili jaoks oluline samm klienditeenindamise arengus. Kahe suure lojaalsusprogrammi koostöö tulemusena võime julgelt öelda, et Statoilis pakutavad soodustused kehtivad nüüdsest enamikule Eesti elanikele,” ütles Statoil Fuel & Retail Eesti turundusdirektor Diana Veigel.

Partnerkaardi arendusjuht Rene Paatsi sõnul tehakse Partnerkaardiga Tallinna Kaubamaja Grupi ettevõtetes keskmiselt aastas üle 30 000 000 tehingu rohkem kui 300 ostukohas üle Eesti. Nüüd lisanduvad ostukohtade nimekirja ka kõik Statoili teenindusjaamad. Partnerkaart saab Statoili näol kindlasti juurde ühe tugeva koostööpartneri. “Statoiliga tehtud koostöö tulemusena võidavad kõik meie kliendid, sest juurde tekib üks lisapõhjus, miks igapäevalt Partnerkaarti kasutada ja nutikalt säästa. Usume, et Partnerkaardi kliendid tervitavad uueks koostööpartneriks kvaliteetset kütusefirmat, kellel on suur jaamadevõrk üle Eesti ja kes pakub parima kvaliteediga kütust,” ütles Paats.

Statoil Fuel & Retail Eesti AS on Eesti vanim ja suurim mootorikütuste ja esmatarbekaupade jaemüüja, mis alustas tegevust 1991. aastal. Statoil opereerib Eestis 46 täisteenindus- ja seitset Statoil 1-2-3 automaatjaama. Statoilis tangib oma autot iga neljas Eesti elanik ja sellega on ettevõttel Eestis suurim mootorikütuste jaemüügi turuosa. Statoil on samuti üks suuremaid Eesti maksumaksjaid ning 2015. aastal läbiviidud Emori maineuuringu järgi on Statoil mainekamate suurettevõtete pingerivis teisel kohal. Ettevõttes töötab ligi 560 inimest, neist pisut enam kui 500 teenindusjaamades. Statoil kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisse kontserni Alimentation Couche-Tard.

Lisainfo:
Diana Veigel
turundusdirektor
Statoil Fuel & Retail Eesti AS
Tel: 675 7700

Rene Paats

Tallinna Kaubamaja Grupp AS 

Partnerkaardi arendusjuht
Tel: 501 1011
e-mail: rene.paats@kaubamaja.ee
Sule

Muuda keel