See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun
klienditeenindaja

18.06.2015

Eesti suurettevõtete maineuuringus on Statoil teisel kohal

TNS Emori uuringu põhjal on Eesti kõige mainekam suurettevõte Swedbank, kellele järgnes Statoil.

TNS Emori iga-aastast suurettevõtete maineindeksi pingerida juhib Swedbank, kellele ligilähedaste hinnangutega järgnevad Statoil, Tartu Mill, RMK ja HKScan (Rakvere LK).

Tulemused pärinevad TNS Emori iga-aastasest Eesti suurettevõtete tuntuse ja maine uuringust. Suurettevõtted reastati kahe näitaja – üldise hoiaku ning tugevusindeksi ühendindeksi alusel.

„Vaadates valdkondade keskmisi tulemusi, on näha, et keskmine maineindeks on 2015. aastal kõrgeim jätkuvalt toiduainetööstusel, järgnevad finants-, side- ja kaubandussektor,“ lausus Aivar Voog. „Madalam indeks on iseloomulik üldiselt energeetika-, tööstus-, transpordi- ja ehitussektori ettevõtetele. Samas Statoil eristub viimati nimetatud sektori ettevõtetest sellega, et ta ei ole ainult kütuse jaemüüja, vaid ka esmatarbekaupade pood ning kiirsöögikoht.“

Eesti suurettevõtete tuntuse ja maine uuringu eesmärgiks on reastada erinevate valdkondade suurettevõtted üldise mainekuse alusel, tegemist ei ole brändide edetabeli koostamisega. Eesti elanikkonna hinnanguid ettevõtetele mõõdetakse kahe parameetri – üldise suhtumise ja tugevusindeksi alusel. Ettevõtte tugevusindeks on üheks aluseks üldisele usaldusväärsusele, loob eeldused kliendibaasi laiendamiseks ja motiveerib kliente hoidma pikemaajalist koostöösuhet ettevõtetega. Suhtumine aga annab hinnangu sellest, kui meeldivaks firmat peetakse.

Täname kõiki kliente, kes meiega on olnud ja hindavad kõrgelt meie teenindust, tooteid ja teenuseid. 

Statoil
Sule

Muuda keel