See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun
Adavere

7.05.2015

Uuenenud Adavere Statoil avas uksed

Renoveerimistööd ja tankimisala uuendamise on lõppenud ning uus täisteenindusjaam Adavere keskuses on avatud.

Uuendasime põhjalikult tankimisala Adavere Statoilis ja renoveerisime poe, kus teenindame kliente enam kui 100 m2 alal. Kokku investeerisime teenindusjaama ligi 685 000 eurot. Koos uue teenindusjaama avamisega Adaveres saab Statoilis tööd 10 inimest, kes kõik on saanud põhjalikud teadmised ja koolitused Statoili teistes teenindusjaamades.

“Rajasime Adavere teenindusjaama oluliselt suurema ja uue kaasaegse mugavuspoe, mis pakub klientidele kvaliteetset ööpäevaringset Statoili täisteenindusjaama teenust. Seega sai  Adaverre mugav, kvaliteetne ja kaasaegne Statoili täisteenindusjaam,” rõhutas Nõlvak.

“Uuenenud Adavere teenindusjaam on  autojuhtidele hea ja mugav peatumispaik, kus saab veidi puhata, autot tankida, keha kinnitada ning head kohvi nautida. Uude Statoili Adavere teenindusjaama saab nii sõidu- kui ka veoautojuht mugavalt sisse sõita mõlemast liiklussuunast,” lisas Nõlvak.

Uues Statoili teenindusjaamas saab tankida kõrge kvaliteediga miles mootorikütuseid. Adavere jaam on varustatud väliste makseterminalidega tankuritega, mis kiirendab klientide teenindamist. “Kiirustavad kliendid saavad tankuri juures kütuse eest ära maksta ja kohe edasi sõita, vabastades koha järgmisele autole. Need, kes soovivad soetada kohvi, saia või värsket ajalehte, saavad auto parkida selleks ette nähtud kohale ning maksta oma muude ostude eest juba poes,” ütles Statoil Fuel & Retail Eesti jaemüügidirektor Indrek Nõlvak.

Statoili uuel teenindusjaamal Adaveres on mugav asukoht riigi ühel intensiivseimal maanteel, piisaval kaugusel mõlemast suurest linnast, Tallinnast ja Tartust. Uude Statoili Adavere teenindusjaama saab nii sõidu- kui ka veoautojuht mugavalt sisse sõita mõlemast liiklussuunast.

Adavere

Lisainfo:
Indrek Nõlvak
jaemüügidirektor
Statoil Fuel & Retail Eesti AS
tel: 675 7723
Sule

Muuda keel