See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun
iseteeninduspesula

6.04.2015

Statoil avas Tartus oma esimese iseteeninduspesula

Eesti juhtiv mootorikütuste ja esmatarbekaupade jaemüüja Statoil Fuel & Retail Eesti AS avas Tartus Anne teenindusjaamas oma esimese iseteenindus autopesula.

Tartus Kalda teel asuvas Statoili teenindusjaamas avatud kaasaegne iseteenindus autopesula koosneb kahest boksist, kus lisaks tavapärastele sõiduautodele saab pesta ka muid sõiduvahendeid, mida automaatpesulates pesta ei saa.

“Selvepesulas saab läikima lüüa näiteks lisaks ka jalgrattaid, mootorrattaid, motorollereid ja kabriolette. Klient saab ise valida pesu tempo ja selle tõhususe sõltuvalt sellest, kui põhjalikku pesu sõiduvahend parajasti vajab,” ütles Statoil Fuel & Retail Eesti ASi jaemüügidirektor Indrek Nõlvak.

Iseteeninduspesula pakub erinevaid pesutsükleid, nagu loputust survepesuga, eelpesu, šampooniga pesu jne. Kliendil on samuti võimalus valida nii surve- kui harjapesu vahel ning vahatada autot kuum- ja läikevahaga.

Iseteeninduspesulas saab maksta sularahas, kasutades selleks 50-sendilisi ning ühe ja kaheeuroseid münte, või ettemaksukaardiga, mida saab soetada Anne teenindusjaamast. “Ühe pesuimpulsi hinnaks on 50 eurosenti, nii et kõige lihtsama ja kiirema pesu hinnaks kujuneb keskmiselt kolm eurot, juhul kui kasutada ühe korra kõiki kuut pakutavat impulssi,” lisas Nõlvak. Nõlvaku sõnul Statoili selvepesula esimeste klientide tagasiside on olnud vaid positiivne.

2014. aastal varustas Statoil oma 13 automaatpesulat täiendava, püsivahapesu võimaldava vahakaarega ning hakkas pakkuma veljepesu ja rehviläike teenust. ShineLux püsivahapesu aitab parandada ja säilitada värvi-, kummi-, plast- ja kroomitud pindade seisukorda ja kaitseb õhusaaste, lindude väljaheidete ja päikesekiirguse eest. Regulaarsel kasutamisel kaitseb see värvikihti ka mikrokriimustuste eest. Püsivaha toime kestab kuni 5 masinapesu. Kõikides Statoili pesulates kasutatakse pehmeid harjasid, mis vastupidiselt levinud arusaamale ei kriimusta auto pinda.
Sule

Muuda keel