Hea Statoili klient ja koostööpartner!

Statoili teenindusjaamad kuuluvad juba 3 aastat ühte maailma suurimasse jaekaubanduskontserni Couche-Tard. Alates 22. septembrist läheb kontsern järk-järgult terves maailmas üle ühtsele kaubamärgile – Circle K.

Uus kaubamärk on Ameerika päritolu, sel on pikk ajalugu ning rahvusvaheline haare. Hetkel kannavad Circle K kaubamärki Couche-Tard kontserni kuuluvad mugavuspoed ja teenindusjaamad Ameerikas ja Aasias. Ühtse kaubamärgi all saab Circle K olema üks maailma suurimaid jaemüüjaid, ühendades ligi 15 000 mugavuspoodi ja 100 000 töötajat Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Aasias. Võttes kasutusele Circle K kaubamärgi ka Eestis, oleme ametlikult ja avalikult osa ühest suurimast jaekaubanduskontsernist maailmas.

Eesti teenindusjaamades ja mugavuspoodides võetakse senise Statoil kaubamärgi asemel uus Circle K logo kasutusele 2017. aastal. Tegemist on kaubamärgi, mitte ettevõtte omanike vahetusega, seega meie ettevõtte põhiolemus ja turupositsioon jäävad samaks – oleme olnud Eestis mugavuspoodide ja kütuseturu liidrid ligi 25 aastat ning plaanime selleks jääda ka edaspidi.

Circle K eesmärgiks on saada maailma eelistatuimaks ostukohaks mootorikütuste  jaemüügi ning mugavuspoodide valdkonnas.

Meie klientide teenindamist jätkame aga nagu seni - kehtima jäävad kõik kliendikaardid, soodustused ja lepingud. Lubame teile, et üleminek uuele globaalsele kaubamärgile saab olema sujuv ning annab Teile võimaluse uue kaubamärgiga harjuda. Tulevikus võimaldab laiaulatuslik rahvusvaheline kontsernisisene koostöö meil oma klientidele pakkuda uusi ja atraktiivseid tooted ning teenuseid.

Juhul kui Teil on täiendavaid küsimusi, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega tel 675 7777  või saatke päring läbi kodulehe tagasiside vormi

SIIT