Circle K EXTRA Club - alati saad rohkem!

Circle EXTRA Club lojaalsusprogrammiga liitunud kliendid saavad alljärgnevaid soodustusi. Soodustuste saamiseks, tuleb alati registreerida oma EXTRA Club lojaalsusprogrammi kaart. Liida Partnerkaart, Swedbanki, SEB, LHV, Luminori või Coop Panga kaardid Circle K EXTRA Club lojaalsuskontoga ning Sulle kehtivad kõik allolevad soodustused. Teenindusjaamadest saab osta ka Circle K EXTRA Club kaardi ning sellega konto luua. Ostude eest tekkivate templite ja vautšeritega aitame Sul järge pidada ning neid näeb ka iseteenindusveebis. Vautšeri lunastamise tehinguga ei teki kontole uut templit.

kütus

Kütusesoodustus

miles ja milesPLUS mootorikütused nüüd kõigile

  • täisteenindusjaamades ja Circle K automaatjaamades -2,5 s/l

Tankides miles kütust sõidad kuni 3% rohkem, mis on rahas ligikaudu 4 senti/liitrilt säästu ning Sinu arvestuslik võit on seega veelgi suurem.

 

kohv

Kohvisoodustus

Ostes Circle K teenindusjaamast 5 kuuma jooki - kohv, kakao või tee, saad 6. joogi tasuta. Peale 5. ostu, tekib Sinu kontole automaatselt elektrooniline vautšer. Arvestusse lähevad L ja XL suuruses kuumad joogid ning ise otsustad, millise joogi soovid tasuta vautšeri eest lunastada.

autopesu

Autopesusoodustus

Circle K EXTRA Club kliendina saad iga pesu 15% soodsamalt. Soodustus kehtib autopesu põhiprogrammidele ning soodustus ei laiene lisateenustele. 

tolmuimeja

Tolmuimejasoodustus

EXTRA Club kliendile on iga tolmuimeja kasutamise 15% soodsam. Auto puhtaks nii seest kui ka väljast! 

pakkumised

Erinevad kampaaniapakkumised

Igal kampaaniaperioodil on teenindusjaamades Circle K EXTRA Club kliendile veel palju erinevaid sooduspakkumisi ja häid diile. Tule astu teenindusjaamast läbi! 

Sule

Muuda keel