See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Circle K EXTRA Club - alati saad rohkem!

Circle EXTRA Club lojaalsusprogrammiga liitunud kliendid saavad alljärgnevaid soodustusi. Soodustuste saamiseks, tuleb alati registreerida oma EXTRA Club lojaalsusprogrammi kaart. Liida Partnerkaart, SEB või Swedbanki pangakaardid Circle K EXTRA Club lojaalsuskontoga ning Sulle kehtivad kõik allolevad soodustused. Teenindusjaamadest saab osta ka Circle K EXTRA Club kaardi ning sellega konto luua. Ostude eest tekkivate templite ja vautšeritega aitame Sul järge pidada ning neid näeb ka iseteenindusveebis. Vautšeri lunastamise tehinguga ei teki kontole uut templit.

kütus

Kütusesoodustus

miles ja milesPLUS mootorikütused nüüd kõigile

  • täisteenindusjaamades ja Circle K 1-2-3 automaatjaamades -2,3 s/l

Tankides miles kütust sõidad kuni 3% rohkem, mis on rahas ligikaudu 4 senti/liitrilt säästu ning Sinu arvestuslik võit on seega veelgi suurem.

 

kohv

Kohvisoodustus

Ostes Circle K teenindusjaamast 5 kuuma jooki - kohv, kakao või tee, saad 6. joogi tasuta. Peale 5. ostu, tekib Sinu kontole automaatselt elektrooniline vautšer. Arvestusse lähevad L ja XL suuruses kuumad joogid ning ise otsustad, millise joogi soovid tasuta vautšeri eest lunastada.

autopesu

Autopesusoodustus

Ostes Circle K teenindusjaamast 2 autopesu, saad 3. pesu 50% soodsamalt. Arvesse lähevad kõik autopesu põhiprogrammid ning soodustus ei laiene lisateenustele. Ostude eest kogunevad Sinu kontole elektroonilised templid ja vautšerid.

tolmuimeja

Tolmuimejasoodustus

Ostes Circle K teenindusjaamast 2 tolmuimeja kasutamise žetooni, saad 3. tolmuimeja kasutamise žetooni 50% soodsamalt. Ostude eest kogunevad Sinu kontole elektroonilised templid ja vautšerid, mida näed ajutiselt ainult ostutšekil. Iseteeninduses hakkab tolmuimeja templeid ja vautšereid nägema paari kuu pärast. Seniks info ainult ostušekil.  

pakkumised

Erinevad kampaaniapakkumised

Igal kampaaniaperioodil on teenindusjaamades Circle K EXTRA Club kliendile veel palju erinevaid sooduspakkumisi ja häid diile. Tule astu teenindusjaamast läbi! 

Sule

Muuda keel