Ifi liikluskindlustus Circle K-st - kiirelt ja mugavalt!

Sõlmi liikluskindlustus Kindlustuskaardiga! Kindlustuskaart on Circle K teenindusjaamades ööpäevaringselt müüdav ettemaksukaart, mille abil saad liikluskindlustuse poliisi jõustada telefoni teel Sulle sobival ajal ja kohas. Kõik vajalik saab tehtud telefoni teel.

Valida saab kahe erineva Kindlustuskaardi väärtuse vahel – 22 või 33 eurot. Kindlustusperioodi pikkus sõltub lisaks valitud Kindlustuskaardi väärtusele ka kliendi kahjuajaloost ja sõiduki kasutuspiirkonnast. Keskmiselt saab 33 eurose Kindlustuskaardi eest kahe- kuni kolmekuulise poliisi. Mitme Kindlustuskaardi korraga aktiveerimine tagab pikema perioodi ja soodsama kuumaksega kindlustuse.

Kuidas Kindlustuskaarti aktiveerida?
• Osta Kindlustuskaart Circle K-st.
• Helista Kindlustustelefonil 777 1211 ja teata Kindlustuskaardi ja sõiduki number.
• Teavita turvakood.
• Ifi esindaja teatab Sulle, mis perioodiks Sa vastavalt 22 või 33 euro eest liikluskindlustust saad.
• Liikluskindlustuse poliisi saad soovi korral Ifi e-büroost.

Teenuse pakkuja on If P&C Insurance AS.

Circle K Eesti AS tegutseb If P&C Insurance AS-i kindlustusagendina, vahendades liikluskindlustuse lepinguid ja poliise, vahendustasu suuruseks on 10%. Circle K Eesti AS on kantud Finantsinspektsiooni poolt peetavasse kindlustusagentide nimekirja, sellest on võimalik kannet ka kontrollida. Kahju hüvitamise põhimõtted on kirjas Liikluskindlustuse seaduses. Liikluskindlustuse lepingute alusel tekkinud vaidluse lahendamine toimub Kindlustuse Vaidluskomisjonis või vastavalt Tsiviilkohtumenetlusel seadustiku sätetele kohtus.

Sule

Muuda keel