See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

milesPLUS® 98

Circle K premium kütuseid rikastatakse lisaainetega, et parandada mootori võimsust ja vähendada kütusekulu. milesPLUS® 98 detonatsioonikindluse saavutamiseks on selles mootorikütuses kasutatud suuremas mahus kallimaid lisakomponente.

98

98 oktaaniarvuga bensiin on 95 oktaaniarvuga bensiinist detonatsioonikindlam - võimeline vastu seisma iseplahvatuseta kõrgele temperatuurile ja rõhule mootoris. Harilik oktaaniarvuga 95 bensiin hakkab mootori rasketel töörežiimidel detoneeruma, mistõttu kaob võimsus ja suureneb kütusekulu - kuna bensiin ei jõua ära põleda. Võimsates tippklassi mootorites soovitatakse just seetõttu mõnikord kasutada vaid bensiini oktaaniarvuga 98.

Mootoribensiin milesPLUS® 98:

  • vähendab kütusekulu kuni 3%*
  • vähendab heitgaaside kogust
  • parandab mootori töökindlust
  • puhastab ja kaitseb auto mootorit
  • taastab ja säilitab auto mootori võimsuse
  • tagab auto mootori efektiivse töö
*miles® mootoribensiini võrdlus ELi standardile vastava lisaaineta mootoribensiiniga. Testimine vastas ELi ja valdkonnastandardi nõuetele ning testi tulemust kinnitas sõltumatu kolmas osapool. Läbisõidu tegelik suurenemine võib varieeruda sõltuvalt sõidukist, sõidutingimustest ja sõidustiilist. Efekt saavutatakse toote regulaarsel kasutamisel.

Kõik Eesti Circle K teenindusjaamades müüdavad mootoribensiinid vastavad EV standardile EVS-EN 228:2012.

milesPLUS

Kütuselisandite kohta saab rohkem infot allolevast videost. 

Tutvu tootelehtede ja ohutuskaartidega

Kui tangid kogemata valet tüüpi kütust, siis ära sõitu alusta, sest see võib mootorit kahjustada. Pöördu spetsialistide poole, kes aitavad auto kütusepaagi tühjendada.

Pea meeles: mitte kunagi ära kasuta madalama oktaanarvuga bensiini kui autotootja on ette näinud!

Sule

Muuda keel