See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Circle K uudised

kardiliit

26.04.2019

Circle K on Eesti Kardiliidu ametlik kütusepartner

Circle K toetab käesoleval võistlushooajal Eesti Kardiliitu, kes korraldab Eesti Kardispordi Meistrivõistlusi  ning hobikardivõistluste sarja „Talendid rajale“. Sponsoreerime kardisporti lootuses, et järgmised Schumacherid sirguksid just Eestist!

Loe lisaks
Uus pood, uus menüü

11.01.2019

Uus poekontseptsioon toob fookusesse toidu

Circle K uuendab lähiaastatel kõikide oma Eestis asuvate mugavuspoodide kontseptsioon, suurendab kohapeal valmistatava värske ja kvaliteetse toidu valikut ning hakkab esmakordselt pakkuma valitud jaamades ka tooteid Mehhiko köögist.

Loe lisaks
Rally Estonia

12.07.2018

Shell Helix Rally Estoniale oodatakse 15 000 autot

Sel nädalalõpul Lõuna-Eestis toimuvale Shell Helix Rally Estoniale ootavad korraldajad ligi 40 000 pealtvaatajat ja 15 000 autot.

Loe lisaks
Boost Yourself Circle K

12.06.2018

Circle K ja Boost Yourself astuvad olulise sammu eestimaalaste tervise edendamises

Eesti suurim teenindusjaamade kett Circle K lõi käed Saaremaa smuutisegude tootjaga Boost Yourself. Alates eilsest on 11 suuremast Circle K teenindusjaamast üle Eesti võimalik osta kohapeal värskest toorainest valmistatud ning Boost Yourselfi supertoidu segudega rikastatud tervislikke smuutisid.

Loe lisaks
wrapid

30.05.2018

Selle suve kaasahaaratava toidu hitt on rohke rohelisega wrapid

Eesti juhtiv mugavuspoodide kett Circle K ennustab, et sel suvel teevad kaasa haaratava toidu osas ilma wrapid ning laiendas kohapeal valmistatavate wrappide valikut lõhewrapi, kana ja kana-peekoniwrapiga. Samuti on võimalus tellida kõiki värskeid tooteid krõbeda ciabatta vahel.

Loe lisaks

17.05.2018

Circle K tõstis teenindajate palku kuni üheksa protsenti

Circle K Eesti AS tõstis alates maist neljandat aastat järjest müüjate ja klienditeenindajate põhipalku olenevalt tööstaažist ja töökoha asukohast kuni üheksa protsenti. Proportsionaalselt suurenesid ka põhipalgast sõltuvad lisatasud – öötöö lisatasu, ületunni tasu ning riiklikel pühadel töötamise lisatasu.

Loe lisaks

2.05.2018

Circle K pakub suvel tööd rohkem kui 100 malevlasele

Tänavusel õpilasmalevasse registreerimisel on suurim tööandja Circle K Eesti AS, mis pakub rohkem kui 100 noorele võimalust proovida sel suvel teenindajaametit mõnes Circle K jaamas.

Loe lisaks
Pumbad

16.04.2018

Mida toob endaga kaasa biokütustele üleminek?

Euroopa Liidu soov vähendada transpordisektoris õhku paisatavaid heitgaase toob alates 1. maist 2018 Eesti kõikidele kütusemüüjatele kohustuse müüa biokütuseid. Circle K mootorikütuste kategooriajuht Ivo Popp selgitab, mis on biokütus ning kuidas see tarbija kütusekulule ja rahakotile mõjub.

Loe lisaks
kohv

6.02.2018

Circle K uus termostass aitab säästa keskkonnalt ja tagab kohvile soodsama müügihinna

Circle K mugavuspoed pakuvad lojaalsusprogrammi EXTRA Club kliendikaardi omanikele edaspidi isikliku termostassiga kuumi jooke 10% soodsamalt, et vähendada papptopside kasutust ja olla seeläbi keskkonnasõbralikum ettevõte. Kel head termoskruusi veel pole, siis alates homsest on kõikides teenindusjaamades müügil trendikad kvaliteetsed termostassid, kuhu Circle K pakutavad L suuruses kuumad joogid täpselt ära mahuvad.

Loe lisaks

23.01.2018

Circle K automaatjaamad on taas avatud

Esmaspäeval ajutiselt suletud Circle K automaatjaamad Balti riikides ja Poolas on taas avatud. Tehniline probleem lahendati ning Eestis asuvad 17 automaatjaamade taaskäivitamisega alustati südaööl.

Loe lisaks

22.01.2018

Circle K automaatjaamades on sidekatkestus ja jaamad on suletud

Circle K automaatjaamad on rahvusvahelise sidekatkestuse tõttu suletud nii Eestis kui ka teistest Balti riikides ja Poolas. Hetkel tegeleb kontserni IT-partner rikke kõrvaldamisega ning automaatjaamad taasavatakse täna öösel.

Loe lisaks
Sule

Muuda keel