See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Circle K uudised

13.06.2017

Liikluspiirangud Linnahalli teenindusjaama juures EL eesistumise ajal

Juunist septembrini on seoses Euroopa Liidu eesistumisega Circle K Linnahalli teenindusjaama juures liiklus osaliselt piiratud ning jaama sissesõiduks tuleb kasutada Sadama tänavat.

Loe lisaks

12.06.2017

Circle K ehitab Tallinna ringteele uue teenindusjaama

Circle K Eesti AS ehitab sügiseks Tallinna ringteele Jürisse uue, poolteist miljonit eurot maksva täisteenindusjaama.

Loe lisaks
Circle K

5.06.2017

Kantar Emor: Circle K on soovitatuim kütusemüüja Eestis

Uuringufirma Kantar Emori poolt läbiviidud uuringust selgus, et Circle K on enim soovitatud teenindus- ja automaatjaamade kett Eestis.
Kantar Emori märtsikuus läbiviidud küsitlusel, mis hindas reaalsel ostukogemusel põhinevat soovitushinnangut, osales ühtekokku 2598 vastajat. Küsitlusest selgus, et Circle K on soovitatuim mootorikütuste jaemüüja Eestis. Seejuures suurimate Eesti teenindusettevõtete üldarvestuses saavutas Circle K kõrge 10. koha.

Loe lisaks
1-2-3 automaatjaam

22.05.2017

Ülemiste 1-2-3 automaatjaam suletakse 28. mail

28. mail suletakse lõplikult Ülemiste 1-2-3 automaatjaam. Lähimad Circle K teenindusjaamad on Circle K Katusepapi, Circle K Sikupilli ja Circle K Peterburi mnt. 

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast!

minu statoili lugu

25.04.2017

Minu Statoili lugu

Pea 26 aasta jooksul on Statoil olnud paljude jaoks palavalt armastatud ja kõrgelt hinnatud. Kuid kätte on jõudnud päev, mil Statoili märk meie teenindusjaamadel asendub järk-järgult uue kaubamärgiga Circle K. Meie seas on sadu ja tuhandeid inimesi, kel on Statoilist oma lugu rääkida – lõbus või kurb, naljakas või südantsoojendav.

Loe lisaks
Circle K

11.04.2017

Aprillis uuenevad teenindusjaamad

Statoili teenindusjaamad muutuvad järk-järgult Circle K teenindusjaamadeks. Igas jaamas on avamispäeval suured pidustused koos meelelahutuse ja suurepäraste pakkumistega.

Loe lisaks
Circle K

5.04.2017

Statoili jaamad saavad Circle K värvidesse sügiseks

Statoili teenindusjaamad võtavad uue, ühe maailma suurima mugavuspoodide ja teenindusjaamade keti Circle K kaubamärgi kasutusele suve jooksul kõikjal Eestis. Muutub vaid kaubamärk ning tooted, teenused ja inimesed jäävad samaks.

Loe lisaks
Õismäe teenindusjaam

23.01.2017

Statoil võttis kasutusele iseteeninduskassad ja viipemaksed

Statoil paigaldas oma suurima kliendiarvuga poodidesse iseteeninduskassad, kus saab ostude eest maksta kassapidaja poole pöördumata. Lisaks sellele töötavad kõikides teenindusjaamades ka viipemaksed, mis hõlbustab samuti klientide teenindamist.

Loe lisaks
diisel

2.01.2017

Pakase tulekul hoia kütusepaak võimalikult täis

Pakase tulekul tasub hoida kütusepaak võimalikult täis, et vältida tõrkeid mootoris. Statoil kutsub üles autojuhte ekstreemsete külmakraadide ja õhutemperatuuride kõikumistega arvestama ning autosid selleks ette valmistama.

Loe lisaks
Sule

Muuda keel