See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Circle K uudised

Rally Estonia

12.07.2018

Shell Helix Rally Estoniale oodatakse 15 000 autot

Sel nädalalõpul Lõuna-Eestis toimuvale Shell Helix Rally Estoniale ootavad korraldajad ligi 40 000 pealtvaatajat ja 15 000 autot.

Loe lisaks
Boost Yourself Circle K

12.06.2018

Circle K ja Boost Yourself astuvad olulise sammu eestimaalaste tervise edendamises

Eesti suurim teenindusjaamade kett Circle K lõi käed Saaremaa smuutisegude tootjaga Boost Yourself. Alates eilsest on 11 suuremast Circle K teenindusjaamast üle Eesti võimalik osta kohapeal värskest toorainest valmistatud ning Boost Yourselfi supertoidu segudega rikastatud tervislikke smuutisid.

Loe lisaks
wrapid

30.05.2018

Selle suve kaasahaaratava toidu hitt on rohke rohelisega wrapid

Eesti juhtiv mugavuspoodide kett Circle K ennustab, et sel suvel teevad kaasa haaratava toidu osas ilma wrapid ning laiendas kohapeal valmistatavate wrappide valikut lõhewrapi, kana-feta- ja kana-peekoniwrapiga. Samuti on võimalus tellida kõiki värskeid tooteid krõbeda ciabatta vahel.

Loe lisaks

17.05.2018

Circle K tõstis teenindajate palku kuni üheksa protsenti

Circle K Eesti AS tõstis alates maist neljandat aastat järjest müüjate ja klienditeenindajate põhipalku olenevalt tööstaažist ja töökoha asukohast kuni üheksa protsenti. Proportsionaalselt suurenesid ka põhipalgast sõltuvad lisatasud – öötöö lisatasu, ületunni tasu ning riiklikel pühadel töötamise lisatasu.

Loe lisaks

2.05.2018

Circle K pakub suvel tööd rohkem kui 100 malevlasele

Tänavusel õpilasmalevasse registreerimisel on suurim tööandja Circle K Eesti AS, mis pakub rohkem kui 100 noorele võimalust proovida sel suvel teenindajaametit mõnes Circle K jaamas.

Loe lisaks
Pumbad

16.04.2018

Mida toob endaga kaasa biokütustele üleminek?

Euroopa Liidu soov vähendada transpordisektoris õhku paisatavaid heitgaase toob alates 1. maist 2018 Eesti kõikidele kütusemüüjatele kohustuse müüa biokütuseid. Circle K mootorikütuste kategooriajuht Ivo Popp selgitab, mis on biokütus ning kuidas see tarbija kütusekulule ja rahakotile mõjub.

Loe lisaks
kohv

6.02.2018

Circle K uus termostass aitab säästa keskkonnalt ja tagab kohvile soodsama müügihinna

Circle K mugavuspoed pakuvad lojaalsusprogrammi EXTRA Club kliendikaardi omanikele edaspidi isikliku termostassiga kuumi jooke 10% soodsamalt, et vähendada papptopside kasutust ja olla seeläbi keskkonnasõbralikum ettevõte. Kel head termoskruusi veel pole, siis alates homsest on kõikides teenindusjaamades müügil trendikad kvaliteetsed termostassid, kuhu Circle K pakutavad L suuruses kuumad joogid täpselt ära mahuvad.

Loe lisaks

23.01.2018

Circle K automaatjaamad on taas avatud

Esmaspäeval ajutiselt suletud Circle K automaatjaamad Balti riikides ja Poolas on taas avatud. Tehniline probleem lahendati ning Eestis asuvad 17 automaatjaamade taaskäivitamisega alustati südaööl.

Loe lisaks

22.01.2018

Circle K automaatjaamades on sidekatkestus ja jaamad on suletud

Circle K automaatjaamad on rahvusvahelise sidekatkestuse tõttu suletud nii Eestis kui ka teistest Balti riikides ja Poolas. Hetkel tegeleb kontserni IT-partner rikke kõrvaldamisega ning automaatjaamad taasavatakse täna öösel.

Loe lisaks

18.11.2017

Emor: Eesti mainekaim suurettevõte on Circle K

Kantar Emori suurettevõtete maineuuringus on edetabeli tippu tõusnud Circle K.

Loe lisaks
kohv

18.11.2017

Oma kohvitopsiga saab Circle K-s soodustust

Alates 18.11 pakub Eesti juhtiv mugavuspoodide kett Circle K jäätmetekke vähendamise nädala raames võimalust osta oma termostopsiga kuumi jooke tavahinnast kümme protsenti soodsamalt.

Loe lisaks

2.10.2017

Circle K Eesti kliendid panustasid vähihaigete toetuseks ligi 5000 eurot

Alates juulist on kõikide Circle K jaamade kassalettidel üle Eesti vähiravifondi „Kingitud elu” annetuskastid, kuhu kliendid võivad poetada oma vahetusraha või lihtsalt annetuse. Esimese kolme kuuga kogunes kastidesse kokku ligi 5000 eurot, mis kantakse sel nädalal fondile üle.

Loe lisaks

2.10.2017

Circle K EXTRA Club tingimused uuenevad

Oleme uuendanud EXTRA Club lojaalsusprogrammi tingimusi tagamaks vastavust uute andmekaitsenõuetega. Uued tingimused hakkavad kehtima kõikidele Circle K EXTRA Club klientidele 1. novembrist 2017.

Loe lisaks

28.09.2017

Circle K avas Jüris uue teenindusjaama

Circle K Eesti avas Tallinna ringtee ääres, Jüri alevikus, uhiuue täisteenindusjaama. Jüri jaama ehitus läks maksma 1,9 miljonit eurot, mis on teadaolevalt suurim ühekordne investeering teenindusjaama ehituseks Eestis.

Loe lisaks
poekotid

11.08.2017

Statoili vanadest reklaambänneritest valmib 7000 poekotti

Circle K teenindusjaamade üleminekuga uuele kaubamärgile jääb üle 3,5 kilomeetrit kangast reklaambännereid, millest valmib erivajadusega inimeste kätetööna kuni 7000 poe- ja puudekotti. Nende müügist saadav tulu läheb vaimupuudega ja psüühikahäiretega inimeste töötamise toetamiseks.

Loe lisaks
avamised

31.07.2017

Kaubamärgivahetus tõi kaasa Circle K teenindusjaamade külastajarekordid

Aprillis alanud Statoili teenindusjaamade kaubamärgivahetus on lõpule jõudnud ning Circle K avamispakkumised on toonud jaamadesse rekordarvu külastajaid.

Loe lisaks
Circle K jaam

26.06.2017

Circle K ehitab Lauluväljaku lähedale 1,5 miljoni eest teenindusjaama

Circle K ehitab Tallinna Lauluväljaku lähedusse, Narva maantee kõrval olevale senisele tühermaale poolteist miljonit eurot maksva uue teenindusjaama.

Loe lisaks
Pumbad

22.06.2017

Kuus lihtsat nippi kütuse säästmiseks

Suvel liigutakse palju ringi, ka autoga perepuhkusele üle piiri.
Circle K mootorikütuste kategooriajuht Ivo Popp tuletab meelde säästliku sõidu nippe, mis aitavad säästa raha teistele suvistele rõõmudele.

Loe lisaks
Autopesu

20.06.2017

Suvise autopesu meelespea: kuidas kaitsta ja vabaneda putukatest ja linnukakast?

Autopesu paistab imelihtne, kuid erinevatel aastaaegadel tuleb autot pestes pöörata tähelepanu erinevatele nüanssidele. Kui talvel on tähtsaim auto värvipinna kaitsmine soola ja pigi eest, siis suvel on suurimaks nuhtluseks putukad ja lindude väljaheited.

Loe lisaks

13.06.2017

Liikluspiirangud Linnahalli teenindusjaama juures EL eesistumise ajal

Juunist septembrini on seoses Euroopa Liidu eesistumisega Circle K Linnahalli teenindusjaama juures liiklus osaliselt piiratud ning jaama sissesõiduks tuleb kasutada Sadama tänavat.

Loe lisaks

12.06.2017

Circle K ehitab Tallinna ringteele uue teenindusjaama

Circle K Eesti AS ehitab sügiseks Tallinna ringteele Jürisse uue, poolteist miljonit eurot maksva täisteenindusjaama.

Loe lisaks
Circle K

5.06.2017

Kantar Emor: Circle K on soovitatuim kütusemüüja Eestis

Uuringufirma Kantar Emori poolt läbiviidud uuringust selgus, et Circle K on enim soovitatud teenindus- ja automaatjaamade kett Eestis.
Kantar Emori märtsikuus läbiviidud küsitlusel, mis hindas reaalsel ostukogemusel põhinevat soovitushinnangut, osales ühtekokku 2598 vastajat. Küsitlusest selgus, et Circle K on soovitatuim mootorikütuste jaemüüja Eestis. Seejuures suurimate Eesti teenindusettevõtete üldarvestuses saavutas Circle K kõrge 10. koha.

Loe lisaks
1-2-3 automaatjaam

22.05.2017

Ülemiste 1-2-3 automaatjaam suletakse 28. mail

28. mail suletakse lõplikult Ülemiste 1-2-3 automaatjaam. Lähimad Circle K teenindusjaamad on Circle K Katusepapi, Circle K Sikupilli ja Circle K Peterburi mnt. 

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast!

minu statoili lugu

25.04.2017

Minu Statoili lugu

Pea 26 aasta jooksul on Statoil olnud paljude jaoks palavalt armastatud ja kõrgelt hinnatud. Kuid kätte on jõudnud päev, mil Statoili märk meie teenindusjaamadel asendub järk-järgult uue kaubamärgiga Circle K. Meie seas on sadu ja tuhandeid inimesi, kel on Statoilist oma lugu rääkida – lõbus või kurb, naljakas või südantsoojendav.

Loe lisaks
Circle K

11.04.2017

Aprillis uuenevad teenindusjaamad

Statoili teenindusjaamad muutuvad järk-järgult Circle K teenindusjaamadeks. Igas jaamas on avamispäeval suured pidustused koos meelelahutuse ja suurepäraste pakkumistega.

Loe lisaks
Circle K

5.04.2017

Statoili jaamad saavad Circle K värvidesse sügiseks

Statoili teenindusjaamad võtavad uue, ühe maailma suurima mugavuspoodide ja teenindusjaamade keti Circle K kaubamärgi kasutusele suve jooksul kõikjal Eestis. Muutub vaid kaubamärk ning tooted, teenused ja inimesed jäävad samaks.

Loe lisaks
Õismäe teenindusjaam

23.01.2017

Statoil võttis kasutusele iseteeninduskassad ja viipemaksed

Statoil paigaldas oma suurima kliendiarvuga poodidesse iseteeninduskassad, kus saab ostude eest maksta kassapidaja poole pöördumata. Lisaks sellele töötavad kõikides teenindusjaamades ka viipemaksed, mis hõlbustab samuti klientide teenindamist.

Loe lisaks
diisel

2.01.2017

Pakase tulekul hoia kütusepaak võimalikult täis

Pakase tulekul tasub hoida kütusepaak võimalikult täis, et vältida tõrkeid mootoris. Statoil kutsub üles autojuhte ekstreemsete külmakraadide ja õhutemperatuuride kõikumistega arvestama ning autosid selleks ette valmistama.

Loe lisaks
Sule

Muuda keel