10% puhtam kütus, sõidad kuni 3% rohkem

Circle K miles® näitab meie pühendumust pakkuda klientidele parima kvaliteediga mootorikütust. Igas Circle K miles® kütuseliitris on 10% taastuvatest toorainetest toodetud keskkonnasõbralikumaid kütuseid. Seda kütust kasutades annad Sina oma panuse puhtamasse tulevikku.


miles® kaubamärgi all me jätkame kütuste arendamist, et saavutada väiksem kütusekulu ja parem mootori töökindlus. miles® mitte ainult ei vii sind punktist A punkti B, vaid sama kütusekogusega saad sõita rohkem kilomeetreid. Lisaks vähendavad kütuselisandiga rikastatud mootorikütused auto poolt väljastavate heitgaaside kogust.

Vastutustundliku ettevõttena panustab Circle K koostöös oma partnerite ja klientidega nii biokütuste kasutuselevõttu kui ka CO2 jalajälje vähendamisesse, millega täidame Eesti Vabariigis kehtestatud nõudeid ja regulatsioone kliimaneutraalsuse saavutamiseks.

Nimi „miles“ ulatub tagasi aastasse 1922, kui Norras hakkas esimene tänase Circle K müügipunkt müüma ja reklaamima oma premium mootoribensiini nimega „MIL“.

Sule

Muuda keel