See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Töö, mis viib edasi!

Ametisse asudes läbib iga töötaja põhjaliku sisseelamisprogrammi. Selle raames tehakse tutvust kolleegidega, viiakse ennast kurssi erinevate osakondade tööga ning osakondade omavahelise koostööga, juhid seavad uuele töötajale tööalased eesmärgid, mille elluviimist hakkab lisaks vahetule juhile toetama ka tugiisik lähimate kolleegide seast. Ennekõike tagame sisseelamisprogrammiga uuele töötajale sooja ja sõbraliku vastuvõtu uues töökeskkonnas.

Miks ma töötan Circle K-s?

Igal töötajal on oma kindel põhjus, miks ta on valinud Circle K ja miks just antud ameti. Inimesed toovad välja võimaluse töötada ettevõttes, mis on oma valdkonna lipulaev, kiidavad töökeskkonda ja kompetentseid kolleege, lisaks märgitakse ära arenguvõimalused ja põnev töö sisu.
44% Circle K kontori töötajatest on alustanud tööalast karjääri meie teenindusjaamadest.

Juhtimine

Enamik Circle K kontori spetsialistide ja juhtide tasemel ametikohti kuuluvad kontserni maatriksstruktuuri ehk töötajal on 2 juhti - otsene kohalik juht ja kaudne Euroopa organisatsiooni vastava valdkonna juht. Maatriksstruktuur aitab vahetada  teadmisi ja parimaid praktikaid oma kolleegidega teistest Circle K riikidest. Rahvusvahelise organisatsioonina kohandame ja viime ellu erinevaid kontserni tasemel arendusprojekte, mis annavad võimaluse vastava valdkonna spetsialistil või juhil saada uusi rahvusvahelisi kogemusi, teadmisi ja oskusi.

Me toetame Sind õpingutel

Väärtustame edasipüüdlikust ja haridust ning seetõttu toetame oma spetsialiste, juhte ning juhtide järelkasvu kõrghariduse omandamisel stipendiumiga. Võimaldame õppivatel töötajatel võtta õppepuhkust ning toetame praktika ja uurmustööde läbiviimist meie ettevõttes.

Sule

Muuda keel