Üheskoos paremaks

Täna töötab Circle K teenindusjaamades ja kontoris kokku üle 600 inimese. Paljud meie juhajatad on alustanud müüja-klienditeenindaja ametikohalt.

Mitmed teenindusjaama juhatajad on jätkanud oma karjääri kontoris erinevate valdkondade spetsialistidena. Nad on eriti hinnatud kolleegid, sest tunnevad teenindusjaamade igapäevaelu väga hästi.

Kui Sa alustad tööd müüja-klienditeenindajana, siis tea, et soovi korral pakume Sulle võimalust õppida ja end arendada, et ühel hetkel leiaksid end tegemas hoopis vanemmüüja, asetäitja või teenindusjaama juhataja tööd.

Circle K-s saad täita mitmeid tööülesandeid, mis aitavad Sind oma karjääri edendamisel. Me pakume Sulle erinevaid e-õppeid ja tulevase juhi arenguprogrammi. Meie sisekoolitajad toetavad Sinu ametialast arengut teenindusjaamas, jagades Sinuga oma kogemusi, teadmisi ja oskusi.

Lisaks võimaldame oma töötajatel õppida müüja-klienditeenindaja või müügikorraldaja tööd Tallinna Teeninduskoolis töökohapõhises õppes, mida kasutavad väga paljud meie töötajad.

Sule

Muuda keel