See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt.

Nõustun

Hot dogid ja hamburgerid

Maitsev ja alati värske einevalik annab Sulle jõudu ja energiat edasi liikumiseks

Kiire vahepala valmistamiseks kasutame asjatundlikkust ja kvaliteetseid tooraineid. Tule leia oma lemmik hot dogide, hamburgerite ja soojade einete valikust. 

Klientide hulgas on väga populaarsed meie hot dogid, mida pakume erinevate vorstidega. Kabanoss on klassikaline grillvorst, Chorizo vürtsine ja Frankfurter maitselt mahedam. Kaheraudne hot dog on hea võimalus erinevate vorstide koos proovimiseks. Mugav süüa ning garanteerib korraliku kõhutäie.

Lisaks oleme enamikes jaamades laiendanud tootevalikut plaatgrilli hot dogidega. Erinevalt tavalistest vorstidest on plaatgrilli vorstid naturaalses sooles, mille tulemusena on nad küpsena mõnusalt krõmpsuvad. Vorstid on liharikkad ning täidavad ka kõige näljasema sööja kõhu. 
Tortilla hot dog kogub populaarsust, kuna see serveeritakse just sinu lemmikvorstiga ja rohke täidisega.

Meie hamburgerid on klientide lemmikud, sest pakume erinevaid maitseid ja suurust saab valida. Hamburgeri vahele pakume kana- või veisepihvi, mis on valmistatud kodumaise tootja Kikas köögis. Väga populaarne on muna-peekoniburger ning näljasemad võivad alati otsustada topeltburgeri kasuks, mis koosneb kahest pihvist.

Circle K valmistoidu tootevalik areneb ja täieneb pidevalt.

Hot dog

Rullgrilli vorstiga hot dog

Tõeline klassika! Hot dog Frankfurter, Chorizo või Kabanoss vorstiga. Lisaks kastmed ning kiire ja maitsev eine ongi olemas. 

kaheraudne

Kaheraudne hot dog

Hot dog kahe vorstiga ehk eriti mehine amps. Saadaval nii rullgrilli kui ka plaatgrilli vorstidega.  

Lahtine hot dog

Lahtise saiaga hot dog

Ameerikapärane hot dog lahtise saiaga. Lisanditeks marineeritud kurk, kastmed ja röstitud sibul. Saadaval nii rull- kui ka plaatgrilli vorstiga. 

wrapid

Wrapid

Sina tellid ja meie teeme - kohapeal ja just Sulle. Võta Liivimaa Lihaveise kebabi wrap või kana Caesari wrap. Nii head, et neid lausa peab proovima!

hamburger

Hamburgerid

Meie juurest leiad valiku erinevaid hamburgereid igale maitsele - klassikaline burger veise- või kanalihaga, vanu aegu meenutav retroburger ja teisi häid maitseelamusi. Tule maitsma!

Sule

Muuda keel