Hot dogid ja hamburgerid

Maitsev ja alati värske einevalik annab Sulle jõudu ja energiat edasi liikumiseks.

Kiire vahepala valmistamiseks kasutame asjatundlikkust ja kvaliteetseid tooraineid. Tule leia oma lemmik hot dogide, hamburgerite ja soojade einete valikust. 

Klientide hulgas on väga populaarsed meie hot dogid, mida pakume erinevate vorstidega. Kõik hot dogi vorstid sisaldavad liha vähemalt 70%!  Kaheraudne hot dog on hea võimalus erinevate vorstide koos proovimiseks. Mugav süüa ning garanteerib korraliku kõhutäie.

Lisaks oleme enamikes jaamades laiendanud tootevalikut plaatgrilli hot dogidega. Erinevalt tavalistest vorstidest on plaatgrilli vorstid naturaalses sooles, mille tulemusena on nad küpsena mõnusalt krõmpsuvad. Vorstid on liharikkad ning täidavad ka kõige näljasema sööja kõhu. 

Meie hamburgerid on klientide lemmikud, sest pakume erinevaid maitseid ja suurust saab valida. Hamburgeri vahele pakume kana- või veisepihvi. Väga populaarne on muna-peekoniburger ning näljasemad võivad alati otsustada topeltburgeri kasuks, mis koosneb kahest pihvist. Lihasõpradele soovitame Boss burgerit topeltpeekoni ja eriti mahlase veisepihviga.

Circle K valmistoidu tootevalik areneb ja täieneb pidevalt.

Hot dog

Rullgrilli vorstiga hot dog

Tõeline klassika! Hot dog eriti liharikaste vorstide ja maitsvate kastmetega ning kiire ja maitsev eine ongi olemas. 

kaheraudne

Kaheraudne hot dog

Hot dog kahe vorstiga ehk eriti mehine amps. Saadaval nii rullgrilli kui ka plaatgrilli vorstidega.  

wrapid

Wrapid ja ciabattad

Vali viie erineva maitsva ja värske täidise vahel - terav kana või mahedam kana fetaga, eestimaine lihaveise kebab, liharikas hot dogi vorst või hoopis falafel. Värsked täidised on nautimiseks mõnusa kerge wrapi või krõbeda ciabattaga. Valik on Sinu!

hamburger

Hamburgerid

Meie juurest leiad valiku erinevaid hamburgereid igale maitsele - klassikaline burger veise- või kanalihaga, vanu aegu meenutav retroburger ja teisi häid maitseelamusi. Tule maitsma!

Sule

Muuda keel