Circle K miles® mootorikütuste testid

Me oleme väga põhjalikult testinud oma mootorikütuseid. Kõik testid viis läbi sõltumatu kolmas osapool, Bosmal Automtive Research & Institute Ltd, teadusuuringutele ja arendustegevustele spetsialiseerunud instituut. Testi läbiviija on sertifitseeritud vastavalt PN-EN ISO / IEC 17025:2005 standardile ja omab vastavalt akrediteeringut aastast 1997.

Me oleme mõõtnud ja testinud miles mootorikütuseid 13 erineva auto ja viie erineva mootoritüübiga vastavalt EU NEDC standardile (EC 692/2008-UN ECE regulatsioon nr.83). Kokku läbiti testide käigus 166 000 km. Testides võrdlesime miles® mootoribensiine ja diislikütust EU standarditele vastavate ilma lisaaineta mootoribensiinidega ja diislikütusega. Testitulemused näitavad, et miles® mootorikütuste regulaarsel kasutamisel väheneb keskmiselt kütusekulu kuni 3% mootoribensiinide puhul (parim tulemus 3,8%) ja kuni 2% diislikütuse puhul (parim tulemus 2,6%). Tegelik kütusekulu sõltub sõidumaneerist ja kütuse regulaarsest kasutamisest.

Mootoribensiini testi tulemused

mootoribensiini testitulemused  

Diislikütuse testi tulemused

  diislikütuse testitulemused

Circle K mootorikütuste lisandid aitavad vältida sadestiste teket sisselaskeklappidele ning aitavad neilt olemasoleva sadestise eemaldada. Samas hoiavad puhtana pihustid ja/või karburaatori ning kaitsevad kütusepaaki ja toitesüsteemi korrosiooni ning jäätumise eest. Toimub mootori puhastamine, mootori parem külmkäivitus, mootoriõli paksenemise takistamine ja mootori eluea pikendamine. Tänu täiendatud puhastavale ja määrivale toimele on mootori liikuvate osade vahel vähem hõõrdumist, mis tähendab, et vähem energiat kulub hõõrdetakistuse ületamiseks. Tulemuseks on vähenenud kütusekulu ja suurenenud võimsus.

Sule

Muuda keel